Cześć! 

Nawet nie wiesz jaką radość sprawiasz mi będąc na moim blogu i właśnie na tej podstronie, kiedy chcesz się o mnie dowiedzieć czegoś więcej. Zwracam się do Ciebie na "Ty", bo to najlepszy sposób na to, abyśmy otwarcie mogli porozmawiać o wszystkim, gotowanie nie stanowi tutaj żadnych ram. Ale, ale.. To Ty miałeś poznać mnie a nie ja rozmawiać o Tobie. :-)
Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, chociaż mam wrażenie, że mieszkam tutaj już kilkanaście lat. Za każdym razem kiedy wychodzę z domu, odkrywam inne miejsca, inne kawiarnie, inne smaki. Wszystko jest dla mnie nowe ale nie wszystko jest doskonałe.

Gotować lubię od zawsze, chociaż kiedyś w ogóle tego nie robiłam. Mogę śmiało powiedzieć, że zmusiły mnie do tego sytuacje ale nie żałuję. Okazuje się, że to jedno z nielicznych zajęć, które naprawdę lubię i które czasami bardzo dobrze mi wychodzi. Wychowywałam się w domu, w którym zawsze było dobre jedzenie a ja od zawsze miałam swoje smaki, upodobania i zwyczaje. Z wiekiem wszystko uległo zmianie, jednak smak i zapach domowego jedzenia pozostał w mojej głowie i bardzo często próbuję go odtworzyć. Na szczęście mam okazję jeszcze korzystać ze wszystkich przepisów moich babć, dziadka a także mamy, także nie odkryłam jeszcze wszystkie i to mnie bardzo cieszy.
Zawsze eksperymentuje, jeszcze nie zdarzyło się chyba, żebym ugotowała coś identycznego, do tego, co udało mi się zrobić poprzednio. Zazwyczaj nie stosuję wymyślnych przepisów, staram się gotować zdrowo, niedrogo ale za to smacznie. Smak jest tutaj bardzo ważny, chociaż nie dorównuje chyba estetycznej wersji potrawy, która dla mnie odgrywa znaczącą rolę.

Nie powiedziałam jeszcze o sobie wszystkiego, ale na pewno czytając tego bloga, dowiesz się więcej.